Luvos kreminė pudra

Nauja

Luvos molio kreminė pudra au abrikosų kauliukų aliejumi, šviesi, Luvos, 50 ml

17,25 €

Suteikia tolygų natūraliai atrodantį šviesų atspalvį. Su abrikosų kauliukų aliejumi, titano dioksidu ir geležies oksidais. Buteliuke su patogiu dozatoriumi.

Galima naudoti kaip tonuojantį kremą arba kaip kreminę pudrą. Maskuoja odos spalvos netolygumus, suteikia odai gyvumo. Netraukia odos, nesukelia pojūčio, kad ant odos užtepta „kažkas svetimo“. Skatina savaiminį odos atsinaujinimą, palaiko drėgmės balansą ir maitina. Tinka visų tipų odai. Ši spalva tinka šviesaus gymio moterims.

Naudojimas: ryte tepti ant nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė odos vieną arba, jei oda sausesnė, prieš tai patepus kremu. Geriausia tepti kempinėle: greitais paspaudimais, ne tepamaisiais judesiais. Jei reikia, dienos metu pakartoti. Vakare nuprausti įprastai, specialių makiažo nuvalymo priemonių nereikia.

Luvos molis (dar vadinamas gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje. Luvos kosmetika - unikali mineralų ir mikroelementų iš Luvos molio bei rinktinių, odą tausojančių natūralių augalinių medžiagų kompozicija. 

Vokietijoje pagamintas BDIH sertifikuotas natūralus produktas.

No customer comments for the moment.

Parašyti atsiliepimą

Luvos kreminė pudra

Luvos kreminė pudra

Luvos molio kreminė pudra au abrikosų kauliukų aliejumi, šviesi, Luvos, 50 ml