Išpardavimas!
Makiažo kempinėlė

Makiažo kempinėlė

432

Nauja

Lašo formos veido kontūravimo kempinėlė, 1vnt. (6,5cm)

1,50 €

-54%

3,25 €

Makiažo kempinėlė specialiai suformuota lašo formos, kad kempinėlės galas leistų pasiekti sunkiau prieinamas vietas ir veido linkius, pavyzdžiui paakių sritis, akių kampučius, nosį. Smailėjantis galiukas puikai tiks išsklaidyti maskavimo priemonę ant smulkių veido netobulumų, nedidelių randelių ar spuogelių. Taip pat veido kontūravimui nosies, skruostų srityse.

Bukas kempinėlės galas padengs didesnes vietas: makiažo pagrindą lengviau ir greičiau paskirstys ant skruostų, kaktos srityje. Buką galą taip pat galima naudoti bronzinės pudros ar skaistalų paskirstymui ant skruostų.

Kempinėlė turi vizualiai matomas poras, kurios sugeria nereikalingą makiažo pagrindo perteklių ir leidžia tolygiau paskirstyti makiažą ant veido odos.

Rekomenduojama išplauti makiažo kempinėlę kartą per savaitę su švelniu plovikliu: vaikišku šampūnu ar švelniai plaunančiu muilu. Gerai išskalaukite ir palikite džiūti gerai vėdinamoje patalpoje.

Jei pageidaujate konkrečios spalvos, darant užsakymą tai prirašykite komentaruose, kitaip išsiųsime atsitiktinės spalvos.

Spalvos: juoda, rožinė, žalia, violetinė

No customer comments for the moment.

Parašyti atsiliepimą

Makiažo kempinėlė

Makiažo kempinėlė

Lašo formos veido kontūravimo kempinėlė, 1vnt. (6,5cm)